Για το σαββατοκύριακο 21-22 Ιανουαρίου

Αλλαγές σε ορισμούς αγώνων αλλά και τα διαιτητικά σχήματα ανακοίνωσε η ΕΣΚΑΘ, για τα πρωταθλήματα που διεξάγει, με τις αναμετρήσεις να διεξάγονται το ερχόμενο σαββατοκύριακο 21-22 Ιανουαρίου.

Το πρόγραμμα των αγώνων και οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών έχουν ως εξής:

A1 ΕΣΚΑΘ

Σάββατο 21 Ιανουαρίου

ΑΕΛ-Ίωνας Βόλου (ΕΑΚΛ, 17:00): Γερακίνης-Λυτροσυγκούνης (Γκανάλας, Φαρμακιώτη, Πετρόπουλος)

Φοίβος 2002-Ανάληψη (Γιάννουλης, 17:30): Παζώλης-Καραχρήστος (Σγουρού, Γιάννη, Ευαγγελόπουλος)

Μύτικας Λάρισας-Δαναοί Τρικάλων (Αγίου Θωμά, 17:30): Γεωργούλης-Γιατρόπουλος (Πέτσιου, Καραγιάννη, Ξίφτος

Αιολικός Βόλου-Άρης Τρικάλων (Ν. Ιωνίας, 17:30): Γιαννούλης-Μπουγλός Ι. (Τοψάκης, Καραγεώργος, Πολύζος)

Τρίκαλα 14-Σπάρτακος Λάρισας (Μπάρας, 17:30): Γκαρτζονίκας, Λίλης (Γκουγκουστάμου, Αλεξοπούλου, Μητρόπουλος)

ΓΣ Βόλου-Νέος Κεραυνός Λάρισας («B. Παρασκευόπουλος», 17:30): Παπαγιώτης-Γεωργοσόπουλος (Μαρούσος, Μαντούδης, Πεγιούκα)

Α2 ΕΣΚΑΘ

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Κένταυρος Ζαγοράς-Ελευθεριακός (Ζαγοράς, 15:00): Βαρδάκης-Ρόπη (Μαρτυγάκη, Σεφεριάδου, Μπορλότος)

Λέοντες Τυρνάβου-Τιτάνες Αλμυρού (Τυρνάβου, 17:00): Μαραμής-Πετρίδης (Τζίκας, Δημουλά, Τσιοτινός)

Αστέρας Λάρισας-Ηρακλής Χάλκης (ΕΑΚΛ, 17:30): Παγιώνης-Δελιμιχάλης (Μόρας, Σγουρού, Πετρόπουλος)

Ίκαρος Νεάπολης-ΑΕΒ Διμηνίου (Αγίου Θωμά, 19:30): Μαραμής-Πετρίδης (Νανούλη, Φαρμακιώτη, Μότσιος)

Β’ ΕΣΚΑΘ

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Ιωλκία-Αρμένιο (Ν. Ιωνίας, 12:00): Σκοτεινιώτη-Τασιούδης (Χλωρός, Τοψάκης, Καροτσάκης)

Ολυμπιονίκης-BC Volos («B. Παρασκευόπουλος», 12:00): Κοκκινόπουλος-Μαύρου (Βλάχος, Χούτα, Πολύζος)

Άνω Λεχώνια-Νίκη Βόλου Κ23 («B. Παρασκευόπουλος», 14:00): Σκοτεινιώτη-Κοκκινόπουλος (Μαντούδης, Χούτα, Μαριτσούδη)

ΑΕΔ Πλατυκάμπου-ΑΣ Φαρσάλων (Πλατυκάμπου, 16:00): Χριστοδούλου-Παπαπρίλης (Πέτσιου, Ιωάννου, Ανδρέου)

Πρωτάθλημα Παίδων Μαγνησίας

Α’ Όμιλος

Σάββατο 21 Ιανουαρίου

Ολυμπιακός Βόλου-BC Volos (Πορταριάς, 08:30): Μπουγλός Ι.-Διαμαντής (Γρηγοροπούλου, Σεφεριάδου, Καραγεώργος)

Πρότυπη Ακαδημία-Νίκη Βόλου (Πορταριάς, 10:15): Μπουγλός Ι.-Διαμαντής (Γρηγοροπούλου, Καραγεώργος, Σεφεριάδου)

ΓΣ Σκιάθου-Ανόρθωση Βόλου (Σκιάθου, 11:30): Μανιάκη-Ρόπη (Μιτζέλος, Σαραντινός, Βενετσάνος)

Αιολικός-Ολυμπιονίκης (Ν. Ιωνίας, 12:00): Παπαγιώτης-Τασιούδης (Πασιάς, Μαριτσούδη, Μπορλότος)

ΓΣ Αλμυρού-ΑΕΒ Διμηνίου (Αλμυρού, 12:00): Σκοτεινιώτη-Μαύρου (Καρρά, Βλάχος, Πεγιούκα)

Β’ Όμιλος

Σάββατο 21 Ιανουαρίου

Ελευθεριακός-Δημητριάς («B. Παρασκευόπουλος», 08:30): Γεωργοσόπουλος-Κούντρια (Μαρούσος, Τοψάκης, Βλάχος)

Νίκη Βόλου Β’-Ανόρθωση Β’ (Ν. Ιωνίας, 14:00): Βαρδάκης-Κούντρια (Μαμμές, Μαρτυγάκη, Μαντούδης)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Τιτάνες Αλμυρού-Ίωνας Βόλου (Αλμυρού, 10:30): Μανιάκη-Κούντρια (Μαμμές, Βελέτζας, Ανδριοπούλου)

Κένταυρος Ζαγοράς-Ανάληψη (Ζαγοράς, 13:00): Βαρδάκης-Ρόπη (Μπορλότος, Μαρτυγάκη, Σεφεριάδου)

Πρότυπη Ακαδημία-ΓΣ Αγριάς (Ν. Ιωνίας, 14:00): Διαμαντής-Κούντρια (Οικονόμου, Μαριτσούδη, Σχοινάς)

Πρωτάθλημα Εφήβων Μαγνησίας

Α’ Όμιλος

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Αιολικός-Ανάληψη (Ν. Ιωνίας, 09:00): Σκοτεινιώτη-Τασιούδης (Μαντούδης, Πασιάς, Καραγεώργος)

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου (Ν. Ιωνίας, 16:00): Ζαχαρής-Διαμαντής (Οικονόμου, Βελέτζας, Ανδριοπούλου)

Β’ Όμιλος

Σάββατο 21 Ιανουαρίου

ΓΣ Αλμυρού-ΑΕΒ Διμηνίου (Αλμυρού, 13:00): Σκοτεινιώτη-Μαύρου (Καρράς, Βλάχος, Πεγιούκα)

ΕΣΚΑΘ Γυναικών

Σάββατο 21 Ιανουαρίου

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου (Ν. Ιωνίας, 15:30): Βαρδάκης-Κούντρια (Μαρτυγάκη, Τοψάκης, Πολύζος)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Αιολικός-Ανόρθωση (Ν. Ιωνίας, 13:00): Σκοτεινιώτη-Διαμαντής (Μπορλότος, Πασιάς, Βελέτζας)

Εγγραφείτε στην ομάδα Magnesianews στο Viber για να λαμβάνετε ενημερώσεις.

Ακολουθήστε τη ροή Magnesianews στο Google News και μείνετε σε επαφή με ότι συμβαίνει.

Πηγή