ΠΑΣΟΚ ΚΙΝΑΛ: Τα πρώτα αποτελέσματα από τη Μαγνησία

Τα πρώτα αποτελέσματα από τις εσωκομματικές εκλογές στο ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ από τη Μαγνησία έχουν ως εξής:

Στο εκλογικό τμήμα Νέας Ιωνίας ψήφισαν 420 μέλη:

Νομαρχιακή Επιτροπή:

1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 13
2.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 43
3.ΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ 36
4.ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ) 36
5.ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
6.ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ 28
7.ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4
8.ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30
9.ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 72
10.ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 61
11.ΜΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 10
12.ΜΕΡΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 85
13.ΜΠΕΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 30
14.ΠΑΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5
15.ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 50
16.ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 181
17.ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 73
18.ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 73
19.ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ 20
21.ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3
22.ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 48
23.ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ 31
24.ΦΡΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8
25.ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 26

Στο Νότιο Πήλιο τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

Νομαρχιακή Επιτροπή:

1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 0
2.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 15
3.ΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ 5
4.ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ) 12
5.ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0
6.ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ 0
7.ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0
8.ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10
9.ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4
10.ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10
11.ΜΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 0
12.ΜΕΡΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
13.ΜΠΕΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 0
14.ΠΑΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0
15.ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10
16.ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
17.ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 4
18.ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8
19.ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ 2
21.ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1
22.ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 13
23.ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ 18
24.ΦΡΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
25.ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1

Στο Βελεστίνο τα αποτελέσματα έχουν ως εξής

Νομαρχιακή Επιτροπή:

1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2
2.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2
3.ΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ 53
4.ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ) 27
5.ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
6.ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ 1
7.ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
8.ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1
9.ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 107
10.ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4
11.ΜΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 0
12.ΜΕΡΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21
13.ΜΠΕΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2
14.ΠΑΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
15.ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 146
16.ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9
17.ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 3
18.ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11
19.ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ 48
21.ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1
22.ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 2
23.ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ 5
24.ΦΡΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
25.ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0

Στην Αγριά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:
Νομαρχιακή Επιτροπή:

1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 3
2.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 13
3.ΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ 9
4.ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ) 22
5.ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0
6.ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ 9
7.ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
8.ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8
9.ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16
10.ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7
11.ΜΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 13
12.ΜΕΡΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26
13.ΜΠΕΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 10
14.ΠΑΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3
15.ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 12
16.ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13
17.ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 10
18.ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 85
19.ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ 1
21.ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 15
22.ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 34
23.ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ 10
24.ΦΡΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 53
25.ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 12

Στον Αλμυρό τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

Νομαρχιακή Επιτροπή:

1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 5
2.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 20
3.ΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ 31
4.ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ) 13
5.ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2
6.ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ 2
7.ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
8.ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5
9.ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 69
10.ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 39
11.ΜΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 12
12.ΜΕΡΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13
13.ΜΠΕΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 12
14.ΠΑΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
15.ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 56
16.ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19
17.ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 28
18.ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18
19.ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ 35
21.ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 7
22.ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 38
23.ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ 18
24.ΦΡΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0
25.ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 36

Στη Ζαγορά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

Νομαρχιακή Επιτροπή:

1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 4
2.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1
3.ΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ 0
4.ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ) 4
5.ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4
6.ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ 1
7.ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
8.ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4
9.ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3
10.ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
11.ΜΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 4
12.ΜΕΡΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
13.ΜΠΕΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 0
14.ΠΑΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
15.ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 9
16.ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32
17.ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 14
18.ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0
19.ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ 2
21.ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0
22.ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 0
23.ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ 2
24.ΦΡΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0
25.ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4

ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ
8 Μαΐου 2022 Εκλογή Ανάδειξης Συντονιστικής Γραμματείας Τ.Ο. Νοτίου Πηλίου(Πέντε (5) Μέλη)
(ένας (1) σταυρός)
ΖΑΧΑΡΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ 9
ΛΑΜΝΙΑΣ ΕΥΡΥΣΘΕΑΣ 5
ΠΑΣΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
ΡΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 2
ΤΣΙΡΕΜΠΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 31
Εκλογή Ανάδειξης Αντιπροσώπων για
το 3ο Συνέδριο
(ένας (1) σταυρός)
ΡΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 3
ΤΣΙΡΕΜΠΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21
ΦΛΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1
ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9

Δήμος Ρήγα Φεραίου

Τα αποτελέσματα στο Δήμο Ρήγα Φεραίου:

Συντονιστική Γραμματεία Τοπικής Οργάνωσης Ρήγα Φεραίου

ΝΤΟΒΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 53
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 4
ΣΑΡΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 47
ΣΕΣΚΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 41
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

“Εκλογή Ανάδειξης Αντιπροσώπων για
το 3ο Συνέδριο
(ένας (1) σταυρός)”
ΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ 8
ΚΟΥΚΟΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 14
ΝΤΟΒΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 51
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1
ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 67
ΣΑΡΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 11
ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 19

Δήμος Σκιάθου

Στον Δήμο Σκιάθου τα αποτελέσματα

Για Νομαρχιακή ψηφίστηκαν:

1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 7
2.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 9
3.ΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ 5
4.ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ) 13
5.ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6
6.ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ 1
7.ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0
8.ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2
9.ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22
10.ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
11.ΜΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 4
12.ΜΕΡΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12
13.ΜΠΕΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 12
14.ΠΑΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
15.ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 11
16.ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
17.ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 5
18.ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20
19.ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ 12
21.ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6
22.ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 13
23.ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ 11
24.ΦΡΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0
25.ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4

Για Συντονιστική Γραμματεία Τοπικής Οργάνωσης ψηφίστηκαν οι εξής:

ΚΑΡΕΠΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 31

ΤΖΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 27

ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 13

ΚΟΦΙΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 12

Εκλογή Ανάδειξης Αντιπροσώπων για
το 3ο Συνέδριο
(ένας (1) σταυρός)

ΜΑΡΊΑ ΛΑΖΑΡΟΥ 41

ΦΩΤΗΣ ΚΟΦΙΝΑΣ 31

Εγγραφείτε στην ομάδα Magnesianews στο Viber για να λαμβάνετε ενημερώσεις.

Ακολουθήστε τη ροή Magnesianews στο Google News και μείνετε σε επαφή με ότι συμβαίνει.

Πηγή